مگنت-آهنربای تبلیغاتی

w2p-promotional_magnets

محصول جدید

مگنت تبلیغاتی تبلیغی متفاوت: از مزایای مگنت تبلیغاتي کاربردی بودن آن است. Artemisia.ir به خاطر خصوصیت آهنربا چرا که جزو چیزهایی است که ممکن است روزی بدرد بخورد، مشتری بندرت آن را دور می‌اندازد و همواره آنرا نگه میدارد.

جزییات بیشتر

اطلاعات بیشتر

!!!مگنت: تبلیغی که میچسبه 
معجزه ای مغناطیسی در دنیای تبلیغات! مگنت تبلیغاتی قابل استفاده روی یخچال و تمام سطوح فلزی. گزینه ای مناسب جهت تبلیغات ماندگارعلی الخصوص صنایع غذائی، شرکتهای تولید لوازم خانگی، آژانسها، شیرینی و شکلات، شبکه های هوشمند اینترنتی، فست فود و رستورانهای بزرگ، پزشکان، درمانگاهها، Artemisia.ir ارائه کنندگان کارت اشتراک  و...
شرکت آرتمیس با داشتن کارگاه و ماشین آلات مجزا و حرفه ای در زمینه مگنت، تولید این محصول را به صورت تخصصی و مطابق با استاندارهای روز دنیا انجام می دهد .چاپ بر روی مگنت فرآیند پیچیده ای است که نیاز به کاردانی فراوان دارد.
مگنت تبلیغاتی تبلیغی متفاوت: از مزایای مگنت تبلیغاتي کاربردی بودن آن است. به خاطر خصوصیت آهنربا چرا که جزو چیزهایی است که ممکن است روزی بدرد بخورد، مشتری بندرت آن را دور می‌اندازد و همواره آنرا نگه میدارد. دیگر اینکه با حفظ جنبه تزئینی (دکوراتیو) آن با طراحی مناسب و خوش‌آیند می توان مگنت تبلیغاتی را به صورت برندی دارای پرستیژ تبلیغ کرد چه بسا اشخاصی که صرفا برای گرفتن این نوع هدیه به موسسه شما مراجعه کنند.
این شرکت به واسطه تهیه مواد اولیه جهت تولید مگنت های تبلیغاتی به صورت مستقیم و بدون دخالت واسطه توانسته است با حفظ کیفیت قیمت تمام شده مگنت را به حداقل برساند. مگنت های تبلیغاتی را میتوان به صورت کارت اشتراک(کارت ویزیت) ، وایت برد (صفحه یادداشت) ، قاب عکس ، جاکلیدی، تقویم، دربازکن، هدایای ترکیبی و ایده های خلاقانه بسیاری که می توان اجرا کرد.
هرکس به آشپزخانه می رود حتما سری به یخچال میزند و تبلیغ مگنتی شما را میبیند.
کاربردهای عمده مگنتهای تبلیغاتی : جا عکسی رویخچالی، وایت برد آهنربایی (دفتر یادداشت) ۳- تقویم آهنربایی Artemisia.ir 
تولید مگنت های تبلیغاتی فقط  یکی از تخصص های ما در امور تبلیغات می باشد و مفتخریم که با بیش از 1000 شرکت در ایران و خارج از ایران همکاری داشته ایم.
شرکت آرتمیس مگنت تولید کننده وفروشنده مگنت تبلیغاتی در انواع وایت برد آهنربایی(وایت برد مگنتی)، قاب عکس آهتربایی(قاب عکس مگنتی)، کارت اشتراک آهنربایی(کارت اشتراک مگنتی)، Artemisia.ir کارت ویزیت آهنربایی(کارت ویزیت مگنتی)تقویم آهنربایی(تقویم مگنتی) و ...
 مغتاطیس آرتمیس دارای جاذبه نهانی بهترین گزینه آگهی شما جهت جذب مشتری است، تولید مگنت تخصص ماست.

 

 

نقد و نظرات

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

مگنت-آهنربای تبلیغاتی

مگنت-آهنربای تبلیغاتی

مگنت تبلیغاتی تبلیغی متفاوت: از مزایای مگنت تبلیغاتي کاربردی بودن آن است. Artemisia.ir به خاطر خصوصیت آهنربا چرا که جزو چیزهایی است که ممکن است روزی بدرد بخورد، مشتری بندرت آن را دور می‌اندازد و همواره آنرا نگه میدارد.