ساکهای دستی ترمه

fancy termeh bag

محصول جدید

ساکهای ترمه سنتی

این نوع ساک ترمه جهت هدیه های ارزشمند مناسب می باشد

جزییات بیشتر

20 000 تومان

اطلاعات بیشتر

ساک هدیه ترمه

آداب هدیه دادن را بیاموزیم. هدیه دادن و گرفتن از دیرباز مورد توجه ایرانیان بوده و به اندازه قدمت انسان، سابقه دارد. در حقیقت هزاران سال است که مردم ایران با به راه انداختن مراسم و جشن‌های مختلف به یکدیگر هدیه می‌دهند. یکی از مهمترین اشکال ارائه هدیه مربوط به انتخاب نوع بسته بندی است که باید با نوع هدیه و شخصیت فرد مناسب باشد. ساک هدیه ترمه آرتمیس یکی از بهترین گزینه هاست چرا که ساک ترمه هدیه نه تنها نشانگر فرهنگی خاص میباشد بلکه ساک کادویی ترمه دارای هویت ملی است و ساک طرح ترمه کوله باری از تاریخ ما را به همراه دارد.

ساک دستی ترمه وسیله ای بسیار شیک و ارزشمند است و در گروه صنایع دستی ایرانی مورد توجه خاصی قرار گرفته است. هر چند ساک ترمه اصل به لحاظ ارزش کار و هنر دستی قیمت قیمت بالایی داشته باشد، ساکهای ترمه آرتمیس به خاطر رعایت استاندارهای نوین در تولید، به صورت کیف دستی ترمه، کیف زنانه ترمه و کیف لوازم آرایش ترمه در طرحها، سایز و اندازه های متنوع به صورت عمده تولید میگردد و ساکهای ترمه در سطح ایران به قیمت عمده توزیع میشود.

کیف پارچه ای ترمه گزینه ای فوق العاده جذاب جهت فروشگاههای صنایع دستی، کادویی، لوکس فروشی ها، مغازه های معتبر آجیل و خشکبار است. آرتمیس کیف سنتی از ترمه را با کابردهای گوناگون تولید و عرضه میکند که از نظر کیفیت و ظرافت به راحتی با کیف دست دوز ترمه رقابت میکند. کیف زنانه ترمه طبق سفارش و به صورت خاص تولید میشود.


کیفهای ترمه با طرحهای سنتی ایرانی

ساکهای دستی ترمه آرتمیس در 5 سایز تولید و عرضه میشود.

عرضه جعبه ها و ساک های کادویی در رنگها و طرحهای مختلف از جنس پارچه سوزنی، واتر، ترمه و کاغذی جهت بسته بندی ویژه هدایا.
نوعی از پاکت ترمه دسته دار از پارچه های بسیار مرغوب و ضخیم تهیه میشود، بسیار جادار بوده و برای بسته‌بندی هدایای خاص، مخصوصا مشتری های متشخص و باکلاس استفاده می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ترمه مقاله زیر را بخوانید: محصولات طرح سنتی: همه جیز درباره ترمه و محصولات تولید شده از پارچه ترمه


کیفهای زنانه ترمه در طرحهای متنوع و شیک

همچنین برای سفارشات ساخت انواع ساک دستی تبلیغاتی و کادویی:

ساک کاغذی فانتزی
ساک دستی فانتزی تبلیغاتی کاغذی، مقوایی
ساک تبلیغاتی کاغذ گلاسه
ساک دستی کارتنی و کرافت
کیفهای کوچک لاستیکی، چرمی، پارچه ای
کیف، ساک،تبلیغاتی پارچه ای نبافته

به لینکهای مربوطه مراجعه نمایید.

 


محصولات طرح سنتی: همه جیز درباره ترمه و محصولات تولید شده از پارچه ترمه

نقد و نظرات

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

ساکهای دستی ترمه

ساکهای دستی ترمه

ساکهای ترمه سنتی

این نوع ساک ترمه جهت هدیه های ارزشمند مناسب می باشد